panel symvanta

Sunday, 15 November 2020 21:25
Δύο (2) άγνωστοι, με χρήση σωματικής βίας απέσπασαν από 20χρονο πεζό αλλοδαπό στον Πειραιά χρηματικό ποσό.
Sunday, 15 November 2020 18:20
Τρείς (3) άγνωστοι, με σωματική βία, απέσπασαν από 13χρονο πεζό στη Νέα Ιωνία, (1) κινητό τηλέφωνο.
Sunday, 15 November 2020 05:40
Άγνωστος,με καλυμμένα χαρακτηριστικά και λεκτική απειλή, απέσπασε από 56χρονη πεζή στις Αχαρνές, τσάντα με χρηματικό ποσό και προσωπικά αντικείμενα.
Saturday, 14 November 2020 13:05
Άγνωστοι, εισήλθαν σε οικία 85χρονου στα Γλυκά Νερά και αφαίρεσαν χρηματικό ποσό.
Friday, 13 November 2020 15:15
Τρείς (3) άγνωστοι, με χρήση σωματικής βίας, απέσπασαν από ανήλικο στον Άγιο Παντελεήμονα προσωπικά αντικείμενα.
Wednesday, 11 November 2020 13:05
Άγνωστοι, οι οποίοι επέβαιναν σε Ι.Χ.Ε. αυτ/το, με χρήση σωματικής βίας απέσπασαν από 38χρονο αλλοδαπό στην Αθήνα, χρηματικό ποσό και προσωπικά αντικείμενα.
Monday, 09 November 2020 19:32
Τρείς (3) άγνωστοι δράστες, προσέγγισαν δύο 34χρονους αλλοδαπούς, όπου με χρήση σωματικής βίας, τους αφαίρεσαν χρηματικό ποσό και τα κινητά τους τηλέφωνα.
Monday, 09 November 2020 13:05
Δύο (2) άγνωστοι δράστες, με χρήση σωματικής βίας απέσπασαν από 47χρονη κινητό τηλέφωνο.
Sunday, 08 November 2020 17:25
Άγνωστος, με χρήση σωματικής βίας, απέσπασε από 49χρονο, αλλοδαπό πεζό χρηματικό ποσό.
Friday, 06 November 2020 23:50
Δύο (2) άγνωστοι, με χρήση σωματικής βίας απέσπασαν από 17χρονο,κινητό τηλέφωνο και αλυσίδα λαιμού.
Thursday, 05 November 2020 14:30
Άγνωστος, με σωματική βία απέσπασε από 78χρονο, χρηματικό ποσό.
Thursday, 05 November 2020 10:30
Άγνωστος, προσποιούμενος υπάλληλο της Δ.Ε.Η., εισήλθε σε διαμέρισμα ημεδαπής και αφαίρεσε, κοσμήματα.
Wednesday, 04 November 2020 17:20
Άγνωστοι τραυμάτισαν με αιχμηρό αντικείμενο αλλοδαπό. Ο παθών μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο για παροχή πρώτων βοηθειών.
Wednesday, 04 November 2020 10:30
Άγνωστος, επιβαίνων σε μοτoσικλέττα, με χρήση σωματικής βίας απέσπασε από 73χρονη χρηματικό ποσό.
Monday, 02 November 2020 12:45
Άγνωστοι, τηλεφώνησαν σε 89χρονη, όπου παραθέτοντας ψευδή γεγονότα ως αληθή, την έπεισαν να εναποθέσει σε κάδο απορριμμάτων, χρηματικό ποσό.
Saturday, 31 October 2020 00:30
Δύο (2) άγνωστοι, οι οποίοι επέβαιναν σε μοτοσικλέττα, με χρήση σωματικής βίας απέσπασαν από πεζή τσάντα, η οποία περιείχε χρηματικό ποσό και προσωπικά αντικείμενα.
Friday, 30 October 2020 00:15
Άγνωστος, με χρήση σωματικής βίας, απέσπασε από 34χρονο κλειδιά Ι.Χ.Ε. αυτ/του του.
Thursday, 29 October 2020 09:50
Άγνωστη, εξαπάτησε τηλεφωνικά 64χρονη, προφασιζόμενη εμπλοκή της κόρης της σε τροχαίο ατύχημα και της απέσπασε χρηματικό ποσό.
Wednesday, 28 October 2020 01:50
Δύο (2) άγνωστοι δράστες, με σωματική βία, απέσπασαν από (2) πεζούς χρηματικό ποσό.
Monday, 26 October 2020 16:30
Τέσσερις (4) άγνωστοι, με σωματική βία, απέσπασαν από 73χρονο πεζό, χρηματικό ποσό.
Saturday, 24 October 2020 03:30
Άγνωστος, με την απειλή αιχμηρού αντικειμένου απέσπασε από 48χρονο πεζό, χρηματικό ποσό και (1) κινητό τηλέφωνο.
Friday, 23 October 2020 17:10
Άγνωστος με χρήση σωματικής βίας απέσπασε από 63χρονη πεζή, την τσάντα της, που περιείχε χρηματικό ποσό προσωπικά έγγραφα και το κινητό της τηλέφωνο.

Επικοινωνία

Copyright © 2020 policereport.gr